Biedri

Valde

  Marina Rjabkova
  • Trenere (B kategorija, LSPA diploms, WA pirmā līmeņa sertifikāts, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas doktorantūras studente)
  • Sporta meistare (SM) rekursīvā loka un kompaktloka klasē, sporta meistara kandidāte (SMK) ar neaprīkotu loku

Sasniegumi:

  • Latvijas čempione telpās 2019 (ar rekursīvo loku)
  • Rīgas čempione telpās 2018 (ar neaprīkotu loku)
  • 15.vieta Eiropas 3D čempionātā 2018 (ar neaprīkotu loku)
  • Latvijas čempione telpās 2018 (ar neaprīkotu loku)
  • Baltijas vicečempione 2017 (ar rekursīvo loku)
  • Baltijas čempione 2015 (ar rekursīvo loku)
  • Latvijas čempione telpās 2014 (ar rekursīvo loku)
  • Latvijas čempione 2016, 2012 (ar rekursīvo loku)
  • Rīgas čempione telpās 2017, 2016, 2012 (ar rekursīvo loku)
Agate Zālīte
  • Trenere (B kategorija, LSPA diploms, WA pirmā līmeņa sertifikāts)
  • Sporta meistare (SM) kompaktloka klasē
  • Republikas kategorijas tiesnese

Sasniegumi:

  • 5.vieta Eiropas WA 3D čempionātā 2014
  • 14.vieta Pasaules WA 3D čempionātā 2013

Biedri

Nikolajs Siņņikovs
  • WA pirmā līmeņa trenera sertifikāts

Rekursīvais loks – Sporta meistars (SM)
Neaprīkots loks – Otrā sporta klase (II)

Sasniegumi:

  • Baltijas vicečempions telpās 2019 (rekursīvais loks)
  Andris Bēniņš Kompaktloks
Sporta meistars (SM)

Sasniegumi:

  • Baltijas čempions 2017
  Ivars Zvirgzdiņš Rekursīvais loks
Otrā sporta klase (II)
Aleksandrs Kancleris Rekursīvais loks
Trešā sporta klase (III)
Artjoms Denisovs Rekursīvais loks
Pirmā junioru sporta klase (I jun.)
  Aleksandrs Redjko Tradicionālais un vēsturiskais loks
  Aleksandra Kostina Kompaktloks
Otrā sporta klase (II)
Artūrs Bogdanovs Kompaktloks
Pirmā sporta klase (I)
Sabina Guluzade Kompaktloks
Otrā sporta klase (II)
  Edgars Šilovs Kompaktloks
Sporta meistars (SM)
  Haralds Bensons Kompaktloks
Sporta meistars (SM)
Andrejs Čerņakovs Rekursīvais loks
Trešā junioru sporta klase (III jun.)
Veronika Fomenko Rekursīvais loks
Trešā junioru sporta klase (III jun.)
Valentīns Korols Kompaktloks
Trešā sporta klase (III)
Andrejs Derbakovs Rekursīvais loks
Pirmā sporta klase (I)
  Nadežda Percova Rekursīvais loks
Trešā sporta klase (III)
Agate Marija Smuidre Rekursīvais loks
Pirmā junioru sporta klase (I jun.)
Lauris Birkenšteins Rekursīvais loks
Pirmā sporta klase (I)
Marta Zīle Kompaktloks
Otrā sporta klase (II)
Andrejs Percovs Rekursīvais loks
Otrā sporta klase (II)
Nikita Kultaev Rekursīvais loks
Otrā sporta klase (II)
Dāvis Rendijs Drukaļskis Rekursīvais loks
Trešā junioru sporta klase (III jun)
Ivans Klyshtornyy Rekursīvais loks
Trešā junioru sporta klase (III jun)
Andris Pimenovs Neaprīkots loks
Otrā sporta klase (II)

Visi kluba biedri