Lietuvas čempionāts

25.-27. augustā Alitā (Alytus) notika WA Lietuvas čempionāts, uz kuru devās arī mūsu kluba četru cilvēku delegācija. Sacensības notika vietējā aerokluba lidlauka teritorijā un sacensību atmosfēru lieliski papildināja nelielas lidmašīnas. Kā jau klājā laukā neiztika bez pamatīga vēja un brīžiem sagaidījām arī lietutiņu.

• Marina Rjabkova Latvijas sieviešu komandas sastāvā ar Amazones kluba biedriem (A.Kreicberga un M.Skeltona) izcīnīja 1.vietu.
  • Marina un Nikolajs Siņņikovs jaukto komandu cīņā ierindojas 3.vietā.
  • Individuālā konkurencē Marinai nebija tik labi panākumi un, neskatoties uz to, ka kvalifikācijā tika izcīnīta pirmā vieta, pēc turnīriem kopvērtējumā tomēr tikai 6.vieta.
  • Savukārt Nikolajs kvalifikācijā izšaujot personīgo rekordu uz 70m – 538 punkti, ierindojās 15.vietā, un turnīros, izšaujot pēdējā sērijā 10, 10, 6 zaudēja cīņu un ierindojās dalītā 17.vietā.
  • Aleksandra Kostina izcinīja 2.vietu individuāla ieskaitē.
  • Edgars Šilovs kvalifikācijā izšāva 10. rezultātu, pēc turnīrcīņām ieņēma 9.vietu.
  • Mix komandā Edgars Šilovs un Aleksandra Kostina arī izcinīja 2.vietu.

Apsveicam visus sportistus ar panākumiem! Un pateicamies organizatoriem par ļoti labām sacensībām.