Nedēļas nogalē mūsu kluba jaunieši godam nostartēja divās sacensībās Grobiņā

18.martā, sacensībās Mani pirmie starti 15-17.g.vecumu grupā Nikolajs Siņņikovs (RM) izcīnīja 2.vietu un Kristiāna Puškeira (13-14 g.) ar personīgo rekordu un izpildot II jun sporta klasi (olimpiskais loks) ierindojās 3.vietā.

Savukārt 19.martā notika Latvijas Jauniešu čempionāts telpās, kurās mūsu klubs bija pārstāvēts kuplākā skaitā. Šī bija svarīgākās sacensības jauniešiem ziemas sezonā un viņi ļoti atbildīgi tām gatavojās. Kompaktloka klasē klubu pārstāvēja Haralds Bensons (kadets) un izcīnīja subrabu. Olimpiskā loku klasē vēl vienu subdrabu ar personīgo rekordu izcīnīja Nikolajs Siņņikovs (kadets). Artjoms Denisovs izpildot I junioru sporta klasi ierindojās 5.vietā (olimpiskais loks, kadets) un Kristiāna Puškeire izcīnīja 8.vietu (olimpiskais loks, kadete).

Apsveicam medaļniekus!

Katrs no sportistiem parādīja gatavību šīm startam, praktiski katrs no jauniešiem izšāva personīgo rekordu. Paldies, ka cīnījāties līdz galam par katru punktu un katru izšautu bultu! Bija patiess prieks skatīties, ka neviena bulta netika izšauta mērķa virzienā pavirši! Bija prieks strādāt ar tādu organizētu, disciplinētu un atbildīgu komandu!