Seeburgas stops 2019

2019.gada 12.janvārī notika Curland un AiM Archery organizētas sacensības Seeburgas stops (Seeburg bow), kur no AiM Archery piedalījās 4 dalībnieki rekursīvo un 1 dalībnieks kompaktloku klasē, ka arī 1 tiesnesis. Kādam izdevās uzrādīt ļoti labu rezultātu, kādam nesanāca.

Marina Rjabkova rekursīvo loku klasē kvalifikācija izšāva 260 + 274 = 534 punkti un ieguva 1.vietu, kā arī cīņā par zeltu pret kluba Archery Liepaja pārstāvi Emīliju Gārdi izcīja 1.vietu sacensības.

Andrejs Derbakovs izšāva 262 + 254 = 516 punktus un izpildīja 1. sporta klasi. Turnīros 1/4 Andrejs zaudēja savam kluba biedram Nikolajam Siņņikovam un izcīnīja 8.vietu.

Savukārt Nikolajs izšāva 285 + 277 = 562 punktus, ieguva 2. vietu kvalifikācijā un izpildīja sporta meistara normatīvu. Finālcīņā par zeltu Nikolajs zaudēja kluba Archery Liepajā pārstāvim Jānim Bružim un izcīnīja 2. vietu sacensībās.

Andrejs Percovs ar rezultātu 216 + 173 = 389 ierindojās 14.vietā kvalifikācijā un turnīros 1/8 piekāpās kluba Amazones pārstāvim Eduardam Lapsiņam un ieguva dalītu 9.vietu.

Edgars Šilovs kompaktloku klasē kvalifikācija izšāva 277 + 279 = 556 punktus un kvalifikācijā ierindojas 3.vietā. Turnīrcīņā 1/4 Edgars zaudēja Amazones kluba pārstāvim Gintam Jonastam un palika 5.vietā.

Apsveicam mūsu klubu medaļniekus – Marinu ar ZELTA un Nikolaju ar SUDRABA medaļām!

Pēc sacensībās palūdzām Marinu komentēt finālcīņu: “Šoreiz finālcīņā man bija diezgan liels uztraukums, jo pirmkārt, šaujot alternatīvos turnīros atmosfēra ir pavisam citādāka, šo atšķirību ar izslēgšanas turnīriem grūti aprakstīt ar vārdiem… iesaku katram loka šāvējam tikt līdz alternatīvajiem turnīriem uz šo pieredzi izbaudīt. Otrkārt, startēju šajās sacensībās ar pavisam “svaigām” izmaiņām inventārā (lokā) un vēl neesmu līdz galam pieradusi pie jaunā inventāra un citādākām šaušanas sajutām.”