Jūlija “Mani pirmie starti”

Sestdien 29.jūlijā, mūsu kluba biedri treneres Agates Zālītes vadībā devās uz Babītes pagastu, lai piedalītos ikmēneša sacensībās “Mani pirmie starti”.

Visi mūsu atlēti startēja vingrinājumā 30m raunds. Ivars Zvigzdiņš (Rekursīvais loks – pieaugušie 21+), ar rezultātu 608 punkti, izcīnīja 2. vietu un gandrīz uzvarēja papildus sacensības “Robins Huds”. Andrejs Derbakovs (Rekursīvais loks jaunieši 15-17 gadi), ar rezultātu 590 punkti izcinīja 2. vietu un izpildīja 1. juniora sporta klasi. Nikolajs Siņņikovs (Rekursīvais loks jaunieši 15-17 gadi), ar rezultatu 633 punkti izcinīja 1. vietu un izpildīja 1. pieaugušo sporta klases noramtīvu. Artjoms Denisovs un Andrejs Čerņakovs arī startēja tajā pašā jauniešu konkurencē un ierindojās 5. vietā un 6.vietā attiecīgi. Neskatoties uz to ka Artjoms netika medaļnieku sarakstā, šīs bija labākais šī vingrinājuma rezultāts šajā sezonā. Savukārt Andrejam rezultātu negatīvi ietekmēja ekipējuma nepilnības, kuras nevarējam atrīsināt sacensību laukumā.

Apsveicam visus sportustus ar sasniegumiem un novēlam vēl augstākas rezultātus nakamajās sacensībās!