Jauns Latvijas rekords un zelta medaļa!

22.-23. jūlijā tika aizvadīts Lietuvas čempionāts, uz kuru aizbrauca divi mūsu kluba pārstavji. Agate Zālīte bija tiesniesis, Nikolajs Siņņikovs šāva neaprīkoto loku klasē. Lietuvā ir vislielākā konkurence neaprīkota loka klasē Baltijas valstīs. Ceļš uz Lietuvu nebija vienkāršs – 5 stundu ceļš pārvērtās par 7 stundu braucienu ceļu remontu dēļ.

Nikolajs par savu startu:

“Kvalifikācijā nostartēju diezgan labi, pirmās distances laikā nevarēju stabili izpildīt šavienu, bet otrā distancē aizgāja labāk. Pēc kvalifikācijas ierindojos 1. vietā ar 596 punktiem, bet nakamajā dienā vēl turnīrcīņas.

Turnīrcīņu laikā šāviena sajūta bija diezgan laba, mazliet pūta vējš un kaut kā tā bulta nelidoja dzeltenajā. Visgrutākā cīņa man sanāca 1/4, jo atkal šāvu pret Mindaugasu, kas iekštelpās Lietuvas čempionātā izsita mani no turnīrcīņas tieši tajā pašā 1/4 šutofā. Šoreiz uzvara bija manā puse! Pārējās cīņās es kļuvu mierīgāks un šāviens bija stabilāks, pusfinālā un finālā uzvarēju ar 6-0.

Žēl ka nesanāca pašaut komandas, jo biju viens pats no sava kluba, bet sacensības bija ļoti labas un ļoti augstā līmenī.”

Rezultāti: https://www.ianseo.net/Details.php?toId=14646