Godam noslēdzām 2017. gada vasaras sezonu!

Sacensības notika Babītē uz tām šoreiz bija atraukuši 66 dalībnieki no Latvijas un Lietuvas. Ja neņem vērā, ka bija nedaudz pavēsi, laiks šaušanai gadījās vienkārši ideāls.

Par mūsu klubu šāva 9 atlēti rekursīvā un kompaktloka klasē. Šo startu var raksturot ar vienu skaitāmpantiņu: “Sporta klubs “Aim Archery” – visi lieli malači!”, jo visiem starts bija izdevies un katram ir labākais sezonas rezultāts, protams, atkārtošos, pēdējas septembra diena loka šāvējus palutināja ar laika apstākliem.

Šoreiz kadetiem bija fantastiska iespēja šaut kvalifikāciju un individuālos turnīrus 60m, bet jauktās un pilnās komandās startēt uz 70m kopā ar pieaugušajiem. Šo iespēju mūsu kluba kadeti – Percova, Derbakovs un Siņņikovs – arī izmantoja.

Siņņikovs, izcīnīja starp kadetiem 2.vietu., kvalifikācijā izpildot jaunatnes izlases B normatīvu. Kā saka pats Nikolajs, kurš pēdējās nedeļās ļoti neatlaidīgi un mērķtiecīgi gatavojās šīm sacensībām: “… beizot izdevās sacensībās šaut tikpat pārliecinoši un stabili, kā treniņos. Rezultātā arī ir kārtējais personīgais rekords – 568 punkti! Protams, līdz pilnībai vēl ir kur tiekties un pie kā piestrādāt!” Andrejs Derbakovs ierindojās 5.vietā un Percova 3.v.

Rekursīvo loku klasē pieaugušo vīriešu konkurencē uz 70m mūsu klubu pārstavēja Ivars Zvirgzdiņš – “Es guvu labu pieredzi otro reizi šaujot 70m mačos! Pirmo reizi šāvu komandā viss bija lieliski, tikai pietrūka rezultāta”. Ivars nesen sāka šaut 70m, ir progress, bet ir vēl nopietni jāpiestrādā pie inventāra un loka regulācijas un jākrāj sacensību pieredze. Un šoreiz Ivars ierindojās dalīta 17. vietā. Vīriešu komanda Zvirgzdiņš/Siņņikovs/Derbakovs – 7.vietā. Un Percova komandā ar kadetēm no Durbes kluba ierindojās 4.vietā starp pieaugušo sieviešu komandām.

Kompaktloku klasē no mūsu kluba startēja Šilovs, Bēniņš, Kostina, Rjabkova un vismaz sezonas noslēgumā pie šaušanas tika arī Agate Zālīte, kura parasti ir tiesneša lomā.

CW konkurencē individuāli Zālīte izcīnīja 2.vietu, Rjabkova 5.vietu un Kostina 7.vietu! Rjabkova pirmo reizi šāva 50m round vingrinājumu C loku klasē, tāpēc rezultātam nav pat kaut kāda pieturpunkta. “Man bija mērķis izšaut virs 600″, saka Marina, ” Un tas man arī izdevās! 619 punkti, bet sajūtu, ka varu arī vairāk!”

CM konkurence Bēniņš 2.vietā, Šilovs dalītā 6.vietā. Andris Bēniņš: “Skaisti noslēgta sezona. Mierīgie laika apstākļi un iekšējais miers ļāva izšaut personīgo rekordu, iegūt sudrabu individuāli un zeltu komandā.” Šilovs “Ar savu rezultātu kvalifikācijā esmu apmierinats, taču, kad es turnīrā no +5 pirms pedejās sērijas (!!!), beigās zaudeju, jo pekšņi galvā ienāca nepareizas domas… tas sabojaja visu!”

Jaukto paru komandu (CX) konkurencē no mūsu kluba bija divas komandas – Kostina/Šilovs un Zālīte/Bēniņš, kā arī apvienotā klubu komanda Rjabkova un kluba “Ķekavas šautra” atlēts J. Skubeničs.

Īpaši baudama un tiešām zelta medaļas vērta cīņa par jaukto komandu 1.vietu, izvērtās starp Zālīte/Bēniņš un Rjabkova/Skubēničs. Sākumā abas komandas ar lielisku 147 punktu rezultātu tika līdz shoot-off. Marina trāpīja 10, un Agate X10, līdz ar ko Agates bulta par kādu 1cm bija tuvāk centram un atnesa komandai augstākā kaluma medaļu!
Savukārt Kostina/Šilovs komanda ierindojās 6.vietā

Sacensības tikai pabeigtās, kad ārā jau bija pavisam tumšs un apbalvošana notika prožektoru apgaismojumā.

Paldies sacensību organizatoriem un tiesnešiem!

Apsveicām medaļniekus – Andri, Agati, Marinu, Nikolaju un Nadeždu – un patiecamies par skaisti noslēgtu sezonu! Īpašu pateicību izsakam tiem mūsu kluba biedriem, kuri visu šo sezonu reglāri startēja sacensībās, tā bija lieliska un panākumiem bagāta sezona!

Rezultāti i@nseo.net

Atbildēt