Pēc ārkārtas situācijas sacensību rezultāti

Pēc karantīnas straujā tempā loka šāvēji atgriežas ierastā treniņu un sacensību ritmā. Tādēļ īpaši patīkami bija redzēt mūsu klubu tik kuplā skaitā sacensībās Mani pirmie starti 11.jūlijā. Pamatīgās vējā brāzmās 10  mūsu kluba sportisti cīnījās 30m, 50m un 70m distancēs olimpiskā un neaprīkotā loka klasēs. Rezultāti.

12. jūlijā Babītes pagastā notika Latvijas Jaunatnes čempionāts, kurā Nikolajs Siņņikovs izcīnīja 3.vietu un Julianna Ostrovska 2.vietu junioru konkurencē olimpiskā loka klasē. Rezultāti.

26.-27.jūlijā Utenā, Lietuvā notika Lietuvas atklātais čempionāts, kurā 1.vietu individuāli ar kompaktloku izcīnīja Marina Rjabkova un 2.vietu Edgars Šilovs, jaukto pāru komandā abiem 1.vieta, bet vīriešu komandu konkurencē kopā ar viesi no SK Amazones, Edgars Šilovs un Vadims Francs izcīnīja zeltu. Rezultāti.

5.septembrī Salas pagastā notikušajā Latvijas atklātajā čempionātā Latvijas čempiona titulu ar 2.vietu, piekāpjoties Lietuvas pārstāvim, izcīnīja Edgars Šilovs kompaktloka klasē, bet Aigars Veinbergs kļuva par Latvijas čempionu ar instinktīvo loku. Rezultāti.