Ar Latvijas Jauniešu čempionātu telpās noslēdzās ziemas sezona

2.martā Ventspils Olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā notika Latvijas Jauniešu čempionāts telpās, kurā no mūsu kluba piedalījās 6 jaunieši. Sacensības notika 3 vecuma grupās šaujot vingrinājumu 18m Round un labākos noskaidrojot pēc lielākā rezultāta summā. Dažās loka klasēs dalībnieku bija maz, tādēļ tika veidotas apvienotās grupas, kurās puiši un meitenes startēja vienā konkurencē.

Vislielākā konkurence visās vecuma grupās bija rekursīvā loka klasē, kurā šāva arī visi mūsu jaunieši. Latvijas čempionu tituli šoreiz gāja secen, bet tika izcīnīts viens vicečempiona tituls, iegūta viena trešā vieta, uzlaboti personīgie rekordi un divi jaunieši šāda mēroga sacensībās startēja pirmo reizi.

Junioru konkurencē Nikolajs Siņņikovs izcīnīja 3.vietu ar rezultātu 522 punkti, 5.vieta Andrejam Derbakovam ar 477 punktiem.

Nikita Kultaev jauniešu konkurencē nosargāja 2.vietu ar rezultātu 423 punkti. Jauniešu konkurencē šāva arī Ivans Klyashtornyy un Dāvis Rendijs Drukaļskis attiecīgi ierindojoties 4. un 6.vietā, kā arī ieguva pieredzi pirmo reizi šaujot lielāka mēroga sacensībās. Nadežda Percova jauniešu konkurencē starp meitenēm uzrādīja 6.rezultātu.

Visi rezultāti apskatāmi Ianseo.net