Marina – Latvijas čempione!

15.-17.02.2019 Ventspilī norisinājās Latvijas atklātais čempionāts telpās (pieaugušajiem), kurā piedalījās 74 loka šāvēji no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Sacensību programmā kvalifikācijā 25m un 18m distancē tika izšautas 120 bultas. Un nākamajā dienā tika noskaidroti uzvarētāji gan individuālos turnīros, gan komandās. Paralēli  notika arī cīņa par Latvijas čempionu tituliem, kuri tika piešķirti tikai labākiem Latvijas rezidentiem un tikai individuālā konkurencē.

Nikolajs Siņņikovs, kurš vēl ir jaunietis, parādīja stabilu un labu sniegumu pieaugušo konkurencē, bet sīvā cīņā par iekļaušanu finālā, izšķirošajā setā, otrajā šāvienā pieļāva kļūdu atlaidienā, zaudēja ar 4:6 un gāja gatavoties cīņai par bronzu pret jauno un talantīgo šāvēju R. Sergejevu (SK Amazones). Minētā cīņā Nikolajs ar 6:0 un 29, 29, 30 punktiem sērijās (30 ir iespējamais maximums sērijā) pārliecinoši izcīnīja bronzas medaļu olimpiskā loka klasē vīriešiem.

Otrs mūsu kluba jaunietis un olimpiskā loka klases šāvējs Nikita Kultaev “International III” komandā kopā ar loka šāvējiem no Lietuvas (komandas sastāvus sacensību organizatori veidoja pēc saviem uzskatiem) izcīnīja 4.vietu.

Sieviešu konkurencē olimpiskā loku klasē mūsu klubu pārstāvēja Marina Rjabkova, kura cīņā par zeltu pret sportisti no Igaunijas ar 6:2 izcīna pirmo vietu un kārtējo reizi arī Latvijas čempiones titulu olimpiskā loka klasē. Arī Marina parādīja stabilu rezultātu izšķīroša cīņā – 28, 29, 28, 27 punkti sērijā. Atgādinām, ka arī 2018.gadā Marina kļuva par Latvijas čempioni, bet neaprīkotā loka klasē.

Komandcīņās Marina “International I” komandā ar šāvējām no Latvijas un Igaunijas izcīnīja bronzas medaļu.

Savukārt kompaktloku klasē mūsu klubu pārstāvēja Edgars Šilovs un parādīja savu labāko šīs sezonas rezultātu un izcīja 5.vietu individuāli un 3.vietu komandās (ar komandas biedriem no Free Wind Archers)

Līdz ar ko mūsu kluba 4 biedri mājās  atveda trīs bronzas medaļas, vienu diplomu, vienu zeltu un čempiona titulu. Paldies mūsu kluba treneriem un sportistiem par paveikto darbu!

Ar šo čempionātu pieaudušajiem sezona telpās ir veiksmīgi noslēgusies un jau marta sākumā sākās atlase uz Latvijas izlasi. Bet jauniešiem vēl priekšā Latvijas Jaunatnes čempionāts telpās. Novēlam veiksmi, augstu rezultātu un neatlaidību treniņos, lai sasniegtu savus visaugstākos sportiskus mērķus!