Ar startu Seeburgas stopā, Grobiņā 2017. gada sacensību kalendārs ir atklāts!

Mūsu klubu šajās sacensībās pārstavēja Marina (BW), Nikolajs (RM) un Agate bija galvenā tiesnese.

Sacensībās kopumā piedalījās 49 Latvijas un Lietuvas sportisti olimpiskā, kompaktloka un neaprīkotā loku klasē, ar ne mazāk par 3.sporta klases kvalifikāciju. Cīņā par medaļām tika šaut alternatīvie turnīri, kad laiks katram šāvienam ir 20 sekundes un pretinieki šauj trīs bultas pa vienai – viens pēc otra. Patīkams pārsteigums bija sagādāts arī  skatītajiem – lielais ekrāns ar kameru pie vairogiem, līdz ar ko visi varēja skatīties trāpījums.

Nikolajs Siņņikovs ar personīgo rekordu (440 punkti) ierindojās 18.vietā kvalifikācijā. Turnīros par iekļaušanu sešpadsmitniekā ar 6:2 uzvarēja Vitāliju Žukovu un 1/8 satiekoties ar lietuviešu sportistu un vecmeistaru Vidmantasu Vaicekauski, cienīgi turoties pretī zaudēja 2:6, sacensības noslēdzot dalītā 9.vietā.

Neaprīkotā loka klasē sievietēm konkurence nebija tik sīva un visu dienu savā starpā cīnījās Marina Rjabkova un Santa Morovska no Sigudas kluba “Stiegra”. Ar personīgo (un cerams Latvijas) rekordu 1.vietu kvalifikācijā ierindojās Marina ar būtisku pārsvaru aizstājot aiz sevis konkurenti. Toties cīņā par medaļu sākumā noritēja gandrīz vai punkts punktā ar olimpiskā loka cienīgu rezultātu. Tomēr Marinai izdevās izcīnīt uzvaru 6:2, ar ko ari iegūstot pirmo ZELTA medaļu mūsu kluba kontā!

Pēc sacensībām Marina pastāstīja, ka ļoti gandarīta ar šo sniegumu:
– Nevar teikt, ka baigais varoņdarbs ir tikt pie medaļas trīs cilvēku konkurencē, bet Latvijas rekorda līmenī uzrādītais rezultāts, kurš šajās sacensībās aizstāj aiz sevis ne tikai tuvāko konkurenti Santu, bet arī ar ap 60 punktu pārsvaru visus neaprīkota loka vīriešu sportistus – ir sniegums ar kuru nenoliedzami ir pamats lepoties!

Ar šo startu novēlu mūsu klubam sportiskus sasniegumus, un lai šī medaļa būtu tikai maz solītis uz priekšu mūsu sasniegumiem!