Latvijas Atklātais čempionāts telpās

Nedēļas nogalē Ventspilī noslēdzās Latvijas Atklātais čempionāts telpās, kurā piedalījās 85 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Mūsu klubu pārstāvēja 8 šāvēji olimpiskā un kompaktloka klasēs.

Šajā gadā sacensības programma notika nevis divās dienās (1.diena – kvalifikācija, 2.diena – turnīri), bet vienā. 14.janvārī no rīta līdz vēlam vakaram uzvarētājus noskaidroja olimpiskā un neaprīkotā loka šāvēji, bet 15.janvārī – kompaktloki un tradicionālais loks.

Vislielākā konkurence bija olimpiskā loku klasē. Ivars Zvirgzdiņš turnīrā vinnējot mājinieku Alekseju Opolčenovu, ierindojās dalītā 9.vietā. Nikolajs Siņņikovs, zaudējot pirmajā turnīrā, 28 sportistu konkurencē ierindojās dalītā 17. vietā. Nikolajs bija viens no jaunākiem turnīra dalībniekiem, kā arī debitēja šaušanā 25m distancē.

RW klasē klubu pārstāvēja Marina Rjabkova kvalificējoties 3.vietā, bet turnīros cīņā par bronzu ar 2:6 piekāpās A.Kreicbergai (Amazones), un ierindojas 4.vietā.

Pāru komandās jeb MIX cīņā ar olimpiskajiem lokiem klubu pārstāvēja Rjabkova/Siņņikovs un no 11 komandām kvalificējās 8.v. Pirmā cīņā izdevās gūt uzvaru 6:2 pret Bandavas strēlnieku kluba komandu, bet nākamā cīņa beidzās ar zaudējumu Igaunijas komandai, gala rezultātā dalītā 6.vieta.

Arī komapaktloku konkurencē pāru komandās startēja mūsu kluba sportisti. Kostina/Šilovs ierindojās 5.v. un Andris Bēniņš pārī ar SK Atlantis sportisti J.Oleksejenko izcīnīja 2.vietu! Apsveicam A.Bēniņu arī ar bronzas medaļu individuālā ieskaitē!

Visnoteikti sekmīgs starts izdevās arī Haraldam Bensonam, kurš kvalificējās trešais, bet turnīra sākumā tikās ar Andri Bēniņu, līdz ar ko abi mūsu klubi biedri cīnījās viens pret otru. Trešais SK AiM Archery pārstāvis CM klasē, Edgars Šilovs, ierindojās dalītā 7.vietā.
Savukārt, komapaktloku sieviešu konkurencē pārstāvēja Agate Zālīte, kura sestdienā bija arī sacensību tiesnese, un Aleksandra Kostina, iegūstot attiecīgi 6. un 7.vietu. Aleksandra par vienu pakāpi paaugstināja arī savu sporta klasi.

Paldies visiem par dalību, neatlaidīgu cīņu un prieka sajūtu par padarītu darbu. Liels paldies Ventspilim un SK “Odisejs” par sacensību organizāciju.

Kopēji rezultāti pieejami ianseo.

Un vēlreiz sveicam Andri Bēniņu ar Latvijas čempionāta bronzu un CX sudrabu!

Paralēli Latvijas čempionātam Siguldā norisinājās IFAA Indoor sacensības Siguldas Spieķis 2.posms, kur FS-R klasē debitēja mūsu kluba biedrs Māris Kiseļovs un ierindojās 4.vietā.

Atbildēt