Baltijas čempionāts telpās

16.-18.02.2018 WA Baltijas čempionāts telpās kartējo reizi notika Ventspilī, Ventspils olimpiskā centra vieglatlētikas manēžā telpās. Šajā visnoteiti loka šāvējiem ļoti draudzīgā pilsētā tika noskaidroti čempioni gan komandās, gan individuāli visās 4 loku klasēs. Šis Baltijas čempionāts bija īpašs arī ar to, ka pirmo reizi tikai atskaņota Baltijas čempionāta himna un tika pacelts īpašais Baltijas čempionāta karogs. 127 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas sapulcējas šajā nedēļas nogalē, lai noskaidrotu trāpīgāko un psiholoģiski noturīgāko savā starpā.

Mūsu klubu pārstāvēja Edgars Šilovs un Andris Bēniņš (kompaktloka klase), un olimpiskā loku klasē Marina Rjabkova.

Rezultātā Marina Rjabkova  ieguva BRONZU individuāli un ZELTU apvienotajā klubu komandā ar E.Bugaju un R.Matvejevu no SK “Amazones”.

Edgars Šilovs un Andris Bēniņš izcīnīja dalīto 9.vietu individuāli un BRONZU komandcīņās apvienotajā klubu komandā ar R.Vaganovu no SK “Amazones”.

Kopumā ar izcīnītām medaļām un rezultātiem mūsu kluba delegācija ir apmierināta. Runājot par tehniku, visiem kaut kādā brīdī bija kļūdas tehnikā un pereodiski kaut ko neizdevās realizēt, tā ka tas bija treniņos. Ar to jau bieži vien dalība sacensībās ir vērtīga, jo uzreiz katrs var redzēt tās niānses, kuras vēl rūpīgāk treniņos jāpieslīpē. Noteikti jāatzīmē un jāpateicas par lielisku sadarbību uz šaušanas līnijas mūsu apvienoto komandu SK “Amazones” biedriem.

Paldies dalībniekiem un tiesniešiem par Jūsu ieguldījumu, entuziasmu izdarīto darbu šī sporta veida attīstībā. Bija fantastiski pozitīva un ļoti vienota atmosfēra!

Atbildēt