Baltijas čempionāts

SK “AiM Archery” sportisti veiksmīgi nostartēja nozīmīgākajās šīs sezonas sacensībās – WA Baltijas čempionātā. Sacensības norisinājās 16.-18.06.2017., Salas pagastā.

Sestdienā izšāvām 144 kvalifikācijas bultas, bet svētdien dalībnieki cīnijās individuālos turnīros, komandcīņās un jaukto pāru komandu cīņās. Komandas tika veidotas pēc valsts piederības principa, nevis pēc klubu vai pilsētas/pašvaldības.

Nikolajs Siņņikovs pirmo reizi šaujot 70m parādīja raksturu, neatlaidību, cīnītāja garu un arī labu rezultātu. Par iekļūšanu pirmā 16-niekā ar 6:2 pārspēja Kasparu Luteru, bet nākāmajā cīņā cienīgi piekāpās Inarām Dubkevičam (2:6) ierindojās dalītā 9.vietā.

Olimpisko loku sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēja mūsu kluba trenere un vadītāja Marina Rjabkova.
– Kāpēc Tev vienai bultai astīte ir citā krāsā? – izskan jautājums Marinai no kāda sacensību dalībnieka, kurš pamanīja bultu ar vienu sarkano astīti, starp pārejām melnām.
– Kā?! Tas taču ir bultu komandas kapteinis! Bultas jau visas ir “personības”, ja starp viņām nebūs līdera, tad katra līdos savā virzienā! – jokojot atbild Marina.
Marina pārliecinoši (ar 6:0 pret R.Matvejevu un ar 7:1 igaunieti B. Kasak) tika līdz finālcīņai, bet cīņā par zeltu vairoga maiņa vai varbūt vienkārši nogurums izsita “no sliedēm” un Marina piekāpās 2:6 igaunijas sportistei A. Põllumäe.

Andris Bēniņš kvalifikācijā uzrādīja 5. rezultātu, bet turnīrcīņās izcīnīja zelta medaļu. 1/4  cīņa ar Igauni Ulvaru Kuningasu noslēdzās ar 124:135 Andra labā, pusfinālā cīņa beidzās ar shoot-off – Andris trāpīja 9 pret lietuvieša Remigijus Bileišis 7 punktiem (133:133) un finālcīņā par zeltu Anris izšāva 139 punktus pret lietuvieša Marius Grigaravičius 136 punktiem.

Apsveicam vēlreiz mūsu kluba biedrus:

  • A.Bēniņš ZELTS CM (individuāli) un 4.vieta CX (jaukto pāru komandā ar J.Grīnvaldi)
  • M.Rjabkova SUDRABS RW (individuāli), SUDRABS RWT (sieviešu komandā ar R.Matvejeva/J.Kononova), dalītā 6.v. RX (jauktajā pāru komandas ar J. Apsīti)
  • N.Siņņikovs dalīta 9.v. RM (individuāli), 5.vieta RMT (vīriešu komandā ar M.Linde/A.Petriņš)
  • A.Zālīte 5.vieta CW (individuāli), 5.vieta CX (jauktā komandā ar R.Vaganovs)
  • H.Bensons – gatavoties atbildīgam startam Eiropas Jauniešu kausa posmā, šāvā tikai kvalifikācijas dienā.

Visi rezultāti apskatāmi I@nseo.net

Tāpat sestdien notika arī IFAA apvidus sacensības “Reiņa lejas”, kur tika šauts marķēts IFAA Animal round un Ivars Zvirgzdiņš uzrādīja 4. labāko rezultātu AMFS-R loku klasē!  (Rezultāti)

Atbildēt