II Eiropas spēles Minskā

Marina un Eiropas spēļu simbols Lesiks

Noslēgušās II Eiropas spēles Minskā, kurās piedalījās 4000 dalībnieki no 50 valstīm. Latviju loka šaušanā pārstāvēja Jānis Bružis (SK Archery Liepāja), bet Marina šajās sacensībās piedalījās nevis kā sportiste, bet kā loka šāvēja atbalsta persona un komandas pārstāvis.

Divu nedēļu laikā tika iegūta fantastiska pieredze dalībai šāda līmeņa sacensībās. Par šo braucienu varētu sarakstīt ļoti garu aprakstu, jo katrs šāds brauciens ir notikumiem bagāts un katrs pozitīvs sīkums vēl ilgi paliek atmiņā. Tajā pašā laikā dalība šādos pasākumos ir gan ļoti liela atbildība, gan ļoti spēcīga motivācija turpināt trenēties, iziet atlasi, braukt un cīnīties par medaļām. Krāšņa atklāšanas ceremonija, kad valstu komandas iesoļo stadionā ar 20 000 skatītājiem… vai olimpiskās lāpas iedegšana.

Tāpēc novēlu katram, kurš varbūt tikai šodien atnāca pirmo reizi uz treniņu un iepazina loka šaušana kā sporta veidu – lai jums izdotos piedalīties šādās lielās sacensībās. Jūs varat būt sportists, varat arī kā treneris, vai kā komandas kapteinis vai tiesnesis – kāds nu kādu mērķi sev izvirza, bet neskatoties uz to, kādā lomā jūs sevi redzat un jūtat, jātiecās uz pašizaugsmi, uz profesionalitāti un jāmīl to darbu, kuru jūs darāt. Un tad arī uzvaras neizpaliks!