Latvijas čempionāts telpās

Nedēļas nogalē no 19.-20.janvārim, kārtējo gadu Ventspilī norisinājies Latvijas atklātais čempionāts telpās. Sacensībās sākās ar piešaudi piektdien, kvalifikāciju sestdien un noslēdzās ar komandu un individuālajām turnīrcīņām svētdien.

Tā kā neaprīkoto un tradicionālo loku klasēs komandas nestartēja, tad jau sestdienas vakarā tika noskaidrota neaprīkota loka sieviešu konkurences čempione un šo titulu ļoti līdzīgā cīņā izcīnīja Marina Rjabkova ar 6:4 pārspējot Lietuvas sportisti M.Matvijenko.

Savukārt svētdienas rīts mūsu kluba atlētiem sākās ar Nikolaja Siņņikova komandcīņu. Nikolajs startēja apvienotā olimpiskā loka klases komandā ar SK Curland sportistiem K.Luteru un L.Lagzdiņu. Kopā startēja 9.komandas, 1/4 pretī stājās komanda “Amazones 2” (G.Kononovs/ A.Podiņš/I.Rabkevičš) kura tika uzvarēta ar rezultātu 6:0, pusfinālā zaudējums 6:2 Lietuvas komandai, bet cīņā par bronzas medaļu ar 6:0 tika pieveikta “Amazones 1” komanda (J.Apsītis, G.Jonasts, E.Lapsiņš).

Svētdienas pēcpusdienā cīņā devās individuālie šāvēji. Nikolajs Siņņikovs ar olimpisko loku 1/8 ar 6:0 zaudēja Lietuvas pārstāvim Romualdam Rečiūgam un ierindojās dalītā 9.vietā. Agate Zalīte komapktloka klasē pēc 6.vietas kvalifikācijā izcīnīja uzvaru pār 3.vietu kvalifikācijā ieguvušo Alinu Kosmatinsku ar 141:137, bet pusfinālā ar 135:142 zaudēja lietuvietei Ingai Timinskienėi un cīņā par bronzu ar 139:137 piekāpās Aleksandai Karēlei un palika ceturtā. Andrim Bēniņam smaidīja veiksme – 1/4 pretinieks T.Strazdiņš bija vadībā līdz pēdējā sērijā kļūdījās iešaujot M un deva iespēju Bēniņam cīnieties par medaļām (cīņas rezultāts 137:133). Pusfinālā Bēniņš piekāpās Evertam Ressārām no Igaunijas ar rezultātu 138:148, bet cīņā par bronzas medaļu cīnījās līdzīgi ar Indreku Võhumõõku no Igaunijas. Tur cīņa ar rezultātu pēc piecām sērijām 141:141 nonāca līdz shoot-off, kur trāpot vienīgo bultu 10 punktu zonā pret pretinieka 9, Latvijas čempionāta bronzas medaļu ieguva Andris Bēniņš.

Rezultāti

Atbildēt