WA 3D sacensības Dobelē

Nedēļas nogalē no 7.-9.jūlijam Latvijā notika vairākas sacensības – Jaunieši startēja Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Cēsīs, pieaugušie Dobelē WA 3D sacensībās, bet Latvijas jaunatnes izlase devās uz Eiropas jauniešu kausa 2.posmu Horvātijā.

Reportāžu par dalību sacensībās Dobelē šoreiz sniedz paši dalībnieki.

Ivars Zvirgdiņš:

Laiks WA 3D sacensībās bija labs abas dienas. Mani tiešie konkurenti bija Modris Burkēvics un Edgars Gansons, abi krietni pieredzējuši BB-R (barebow jeb neaprīkotā loka) klasē. Man tās bija debijas sacensības gan kā 3D, gan ar neaprīkotu loku. Pašam par pārsteigumu tīri līdzvērtīgi varēju cīnīties ar šiem vīriem, vēl jo vairāk 2 dienas izslēgšanas cīņās abus pieveikt un izcīnīt uzvaru. Patika vieta, kur notika sacensības, it īpaši 2 dienā Livonijas pilsdrupās! Iesaku nākamgad arī citiem!

Iegūta 1.vieta neparīkoto loku klasē.

Andris Bēņiņš:
Cīnījos piecu vīru konkurencē, kuri visi bija pieredzējuši apvidus šāvēji. Lai arī šāvās ļoti labi, ar iekšēju mieru un stabilitāti, pievīla prasme noteikt attālumus. Trasē, kura bija izlikta reāli sarežģīta, pazaudēju trīs bultas. Tikai neticama veiksme ļāva tās beigās atrast. Kopā tika nostaigāti pāri par 12 km. Otrā diena sākās ar 8 mērķu kvalifikāciju Dobeles pilsdrupās. Kaut arī 7 zvēros savācu no katra 10 vai 11 punktus, viena kļūda izšaujot pa zvēru 35 m attālumā kā pa 32 m, deva sašķaidītu bultu un palikšanu ārpus fināla cīņām. Atlika baudīt atmosfēru un just līdzi pārējiem šāvējiem. Kopumā lieliskākās sacensības 3D formātā.

Iegūta 5.vieta kompaktloku klasē.

 

Atbildēt