Pirmās oficiālās WA Field sacensības Latvijā!

11.-13.08.2017 mēs devāmies Vaiņodes novada Embūti. WA Field sacensības “Embūtes fieldi” bija pirmās šī formāta oficiālās sacensības Latvijas teritorijā un izmēģināt roku šī formāta sacensībās ierādās 50 šāvēji no 10 Latvijas un Lietuvas klubiem. Divu dienu sacensības organizētas ainaviskā vietā pie Embūtes pilskalna, kur 1244.g. notika Embūtes kauja starp Lietuvas dižkunigaitiju un Livonijas ordeni.

Pirmā sacensību diena sagaidīja mūs ar anomālu sutu, lietu, pērkonu un trasi ar 48 mērķiem, puse no kuriem bija jāšauj no nezināmiem attālumiem. Otrā dienā divi izslēgšanas raundi ar 12 un 8 mērķiem pēc kuriem labākais četrinieks katrā konkurencē cīnījās jau turnīros par medaļām.

Rekursīva loka konkurencē kadetiem ar 51 pret 42 punktiem 1.vietu izcīnīja Nikolajs Siņņikovs un 2.vietu Andrejs Derbakovs. Atlētiem, lai par šāvienu iegūt maksimāli iespējamo punktu skaitu – 6, ir jātrāpa mazā dzeltenā aplīša uz melnā fona centrā. Un vienīgi Andrejam (no mūsu olimpiešiem) izdevās kvalifikācijas raundā #7 mērķī izšaut absolūto maksimumu – 18 punktus.

Arī apvienotā vīriešu/sieviešu kompaktloku konkurencē par zeltu cīnījās abi mūsu kluba biedri Andris Bēniņš un Haralds Bensons. Ar 63 pret 55 punktiem (72 punkti ir maksimums), šaujot divpadsmit bultas pa 4 mērķiem, virsroku ieguva Haralds! Jāpiezīmē, ka Haralds jau kvalifikācijas dienā izvirzījās pārliecinošā vadībā. Agatei, kura bija arī viena no tiesnešiem un šo sacensību rīkotājiem, pietrūka tikai 1 punkts līdz iekļūšanai finālos šajā pašā konkurencē, kā rezultātā – 5.vieta.

Ne mazāk spraiga un pārsteigumu pilna cīņa izvērtās rekursīva loka pieaugušo konkurencē. Marina Rjabkova pirmo sacensību dienu noslēdza tikai 3.pozīcijā, pēc 2. izsegšanas raunda pakāpās līdz 2.vietai, uzvarēja pusfinālā, bet finālā cīnījās pret Andri Petriņu (4.vietu kvalifikācijā) un izcīnīja zeltu ar 54 pret 43 punktiem. Ivars Zvirgzdiņš kvalificējās 6.vietā, bet pēc 2.izslēgšanas raunda pakāpās uz piekto vietu kopvērtējumā.

Paldies rīkotājiem par interesanto trasi un skaistās sacensību vietas izvēli!

Atbildēt